Під головуванням міського голови Миколи КАРАПЕТЯНА на порядку денному членами виконавчого комітету сьогодні було розглянуто наступні питання:

Про благоустрій, санітарний стан, озеленення місць відпочинку для населення Радивилівської територіальної громади;

Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету міської ради на квітень 2023 року.

З метою полегшення фінансового стану сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та в зв'язку з надходженням відповідного клопотання, виконавчим комітетом прийнято рішення про зменшення батьківської плати за харчування 5-ох дітей в закладах освіти громади - Підзамчівському, Дружбівському ліцеях, Радивилівському ліцеї№ 1 та дошкільному підрозділі Сестрятинської гімназії.

Прийнято рішення щодо взяття на квартирний облік при міськвиконкомі на отримання житла позачергово трьох статусних дітей громади.

Заслухано інформацію про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для комунального підприємства "Комунальник".

Надано дозвіл на дарування майна.

Розглянуто акти обстеження зелених насаджень, на підставі цього виконавчим комітетом Радивилівської міської ради надано дозвіл на видалення кількох аварійних дерев в м. Радивилів та с. Дружба. Деревину спрямують на опалення комунальних приміщень громади.