Скорботна новина: страшна, жахлива і несправедлива… Перестало битися серце прекрасної жінки, люблячої мами і турботливої бабусі. Сповнена життєвих планів і задумів, настільки ще передчасно відійшла вона у Вічність… Жителі міста та громади знали Ольгу Михайлівну, як багаторічного секретаря міської ради: присвятила понад 30-річчя роботі на користь людям. Її компетентність, досвід, мудрість та організаторське вміння втілились для Радивилова у багатьох вагомих здобутках.

У нашій пам’яті Ольга Михайлівна назавжди залишиться доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Харизматична, мудра, енергійна, з почуттям гумору, наповнена різними ідеями, які так просто та легко допомагала втілювати. Для багатьох вона була подругою, для багатьох - наставницею та прикладом для наслідування.

Нам усім її дуже не вистачатиме…

Народилась Ольга Михайлівна в с.Крупець, там же й здобула загальну середню освіту. Продовжила навчання у Дубенському педагогічному училищі. Після його закінчення прийшла на роботу у дитячий садок вихователем.

Із 1976 року працювала у дошкільній сфері, а в лютому 1984 року Ольгу Михайлівну призначено секретарем на той час – Червоноармійського виконавчого комітету.

Секретарем Радивилівської міської ради Ольга Михайлівна пропрацювала до травня 2015 року, загалом пройшовши доволі довгий шлях у роботі з вирішення проблем життєдіяльності міста та всіх його мешканців.

Її життєва енергія - мотивувала, а професіоналізм, надійність, порядність і відповідальність викликали глибоку повагу серед депутатів та членів виконавчого комітету, керівництва та всіх працівників апарату міської ради.

Не віриться, що згадуємо ім’я Ольги Михайлівни уже в минулому часі, бо смерть – невблаганна…

В цей сумний день висловлюємо щирі співчуття родині померлої.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті. Проте світлі спогади та добрі справи, які залишила по собі Ольга Михайлівна, сильніші, ніж смерть.

Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Нехай добрий, світлий спомин про Ольгу Михайлівну назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та поважав.!

Пом’янімо її добрим словом та щирою молитвою.

Шана і вічна пам’ять сильній, світлій та мудрій жінці…