Нашого земляка, загиблого торік в серпні у російсько-українській війні, - командира механізованого відділення, молодшого сержанта ГНАТЮКА МАКСИМА ІГОРОВИЧА, - Указом Президента України нагороджено орденом «За мужність».

Державну нагороду в присутності керівництва територіальної громади та представників Другий вiддiл Дубенського РТЦК та СП матері та дружині полеглого Героя сьогодні вручив бойовий побратим військової частини, у якій ніс службу Максим Гнатюк. Він був чудовим і турботливим сином, люблячим чоловіком, братом. Загинув під час бойового завдання біля населеного пункту Кодема на Донеччині.

Чин поховання Максима Гнатюка відбувся 11 серпня 2022 року, з усіма військовими почестями його тіло поховано на кладовищі в м.Радивилів.

Герою тепер 32 - назавжди…

Світлу пам'ять полеглого командира вшанували хвилиною мовчання.

Бойові побратими загиблого, представники міської ради, міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, мати та дружина Максима Гнатюка пройшли до Алеї Слави. Біля портрету Героя, що на дошці пошани загиблим на війні Захисникам, а також на місці його вічного спочинку поклали квіти.

Пам’ятаємо…

Вічна шана і слава героїчно загиблому в боях за незалежну Україну Максиму Гнатюку!