У с. Батьків сьогодні пройшло відспівування полеглого в боях за Україну ГОРДІЙЧУКА Богдана Сергійовича. Він загинув 13 березня на Луганщині. Світлий, щирий, мужній воїн-захисник віддав своє життя за те, щоб ми могли жити під мирним небом України, розмовляти рідною мовою, шанувати історію та традиції свого народу.

Усі, хто сьогодні прийшов на останнє прощання з Героєм, глибоко перейнявся болем втрати згорьованої родини. Молоде життя обірвалось в розквіті сил. Скільки доброго і світлого могло бути попереду, але Богдан віддав його, обороняючи Батьківщину і всіх нас.

Останню шану Герою віддали односельці, представники влади Радивилівської територіальної громади – заступник міського голови Олександр Пастух, староста Немирівського округу Віталій Дідук, була присутня також почесна варта роти охорони м.Радивилів.

З національною символікою в руках утворили коридор пошани вздовж шляху, яким провозили труну з тілом Захисника, вихованці та педагоги Немирівського ліцею.

І дорослі й діти стали навколішки, бо ціна нашої Свободи дуже велика. Війна забирає найкращих.

Вся наша громада глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним загиблого Героя, у якого залишились батьки, троє молодших братів та сестра, а також маленький син.

Із с. Батьків жалобний кортеж вирушив до Козинської громади, там відбувся чин поховання Богдана Гордійчука – з усіма військовими почестями, як і належить Герою-Захиснику України. Заупокійне Богослужіння прходило у Свято-Покровському храмі.

Довіку пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші захисники за свободу і незалежність!

Безмежна шана, вічна і світла пам‘ять нашому земляку-ГЕРОЮ!