Сьогодні 79 річниця визволення нашого краю від фашистських загарбників під час Другої світової війни.

Радивилівщина, як і вся Україна, зазнали величезних втрат у важкій боротьбі проти ненависного ворога. Чи не кожна родина відчула невгамовний біль утрати близьких.

У цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які віддали власне життя в жорстокій битві за свободу, чий шлях на війні завершився під скромними обелісками.

Велику жертву заплатив народ України, кожна місцева родина на собі відчула, що таке жахи війни. Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм і героїзм, відданість військовій присязі та обов’язку.

Українцям знову довелося стати на захист своєї землі, її свободи та територіальної цілісності, від посягань сусідньої держави-агресора.

Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів. Пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших воїнів!

Віримо у Збройні сили України. Ми згуртовані і мета у нас одна на усіх - Перемога й Мир в Україні.

Вистоїмо , переможемо, з честю переживемо важкі часи, загоїмо всі рани, згадаємо імена всіх, хто загинув , захищаючи рідну землю.

Їх подвиг - без права на забуття!

Міцного усім здоров’я, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної громади та зміцнення нашої держави.

З повагою, Радивилівський міський голова Микола КАРАПЕТЯН, виконавчий комітет та депутатський корпус Радивилівської міської ради.