На останній спочинок додому сьогодні повернувся Захисник України з с.Дружба, молодший сержант ЗСУ ЗАГОРСЬКИЙ МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ (22.11.1989 – 14.02.2023 р.р.)

Він вірив у Перемогу та цілісну, вільну Україну. З гідністю ніс службу у ЗСУ та віддав найцінніше за цю мрію - своє життя.

Жалобний кортеж з тілом загиблого захисника у громаді зустріли «живим ланцюгом», ставши навколішки, з квітами та державною символікою. Біль і сум застиг в очах присутніх, адже так боляче, коли за рідну землю гинуть кращі сини України.

Своє молоде життя за Батьківщину Михайло Загорський віддав, обороняючи Бахмут. У полеглого Героя залишились мати й батько. Він був єдиним сином у батьків.

Загорського Михайла Васильовича ми назавжди запам’ятаєм, як сміливого воїна- Захисника Батьківщини. Із 2014 року він був учасником антитерористичної операції, коли на східних українських кордонах виникла збройна агресія зі сторони російської федерації.

А вже під час повномасштабного воєнного вторгнення наш земляк, уже досвідчений боєць, як справжній патріот по духу, за покликом совісті й серця, прийшов добровольцем у стрій ЗСУ.

Михайло Загорський був бійцем легендарної окремої механізованої бригади «Холодний Яр», в бойову історію якої за час війни вписано багато мужніх подвигів та героїчних досягнень.

Сьогодні о 18:00 год., за адресою проживання сім’ї загиблого в с. Дружба, відбудеться поминальна панахида, а завтра, 23 лютого, - чин похорону.

Поховають Героя з військовими почестями на кладовищі в с.Дружба.

Світла пам'ять про нього назавжди в наших серцях.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким… Сумуємо разом з вами…