П’ЯТЬ ПОТУЖНИХ ГЕНЕРАТОРІВ ТА П'ЯТНАДЦЯТЬ ПІЧОК-БУРЖУЙОК ПЕРЕДАНО У РАДИВИЛІВСЬКУ ГРОМАДУ НА БЛАГОДІЙНІЙ ОСНОВІ ФОНДОМ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ.

Фонд Міжнародної Солідарності знаходиться у Варшаві, і вже не вперше в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну допомагає постраждалим від війни. Цей проєкт співфінансується в рамках польського співробітництва із розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Радивилівською міською радою налагоджено тісну комунікацію із представниками Фонду, які надають гуманітарну допомогу для територіальних громад і органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України, а також які допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Така взаємодія міської ради з міжнародними донорами спрямована на організацію допомоги людям, які, рятуючи життя, евакуювались із зони бойових дій.

В попередні місяці повномасштабного вторгнення для підтримки вимушених переселенців, Фондом Міжнародної Солідарності було спрямовано у Радивилівську громаду продукти харчування, дитячі суміші, засоби для особистої гігієни.

Цього разу це електрогенератори та пічки-буржуйки.

Згідно із договором дарування гуманітарної допомоги, Фондом Міжнародної Солідарності у громаду передано п’ять генераторів:

-потужністю 5,5 кВт ( 2 шт, вартість 6 715,80 злотих);

- потужністю 8 кВт (2 шт, вартістю 9569, 70 злотих);

-потужністю 3,5 кВт (1 шт, вартістю 1720,00 злотих);

А також 15 пічок , вартістю 11180,70 злотих. Загальна вартість благодійної допомоги становить 29 185,9 злотих.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам за підтримку та допомогу.