Спрощенці Радивилівщини за січень 2023 року сплатили до місцевих бюджетів громад 3,5 млн гривень єдиного податку.

Найбільшу суму єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці - фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок – майже 1,8 млн гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 373,6 тис гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 1,4 млн гривень єдиного податку.

Нагадуємо, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію. До 1 березня  2023 року  кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»