На найбільшій сцені громади - у КЗ "Радивилівський МБК" відбулася перша цьогоріч театральна прем‘єра у виконанні акторів народного аматорського театру КЗ "Радивилівський міський Будинок культури".

Яскрава і творча команда під керівництвом режисера - постановника Григорія Комара показувала виставу "Розум і серце" за мотивами твору відомого класика української літератури І.Карпенка -Карого .

За час показу вистави глядачі вкотре були приємно вражені високою майстерністю гри дійових осіб на сцені. Тому у фіналі зал аплодував артистам стоячи.

У акторському складі місцевого народного театру - люди, які в буденному житті працюють за різними професійними напрямками. Але їх усіх об'єднує любов до театру й творчості, бажання насичувати життя інших позитивними емоціями. А в дні протистояння України російській агресії митців культурної діяльності об'єднує іще й наполегливе бажання наближати Перемогу, всіляко допомагаючи нашим захисникам та Збройним Силам України.

Тому мистецька подія була організована для підтримки наших незламних воїнів, які виборюють мирне небо над Україною.

Саме завдяки їм, справжнім Героям, Україна вистоїть та здолає окупанта!

За підсумками сьогоднішньої прем'єри на потреби армії у міському Будинку культури вдалось зібрати чималу суму - 19 400 грн.

Дякуємо за волонтерську ініціативу учасникам народного аматорського театру, глядачам та всім причетним до благодійного показу, хто у такий спосіб проявив свою небайдужість, жертовність та патріотизм!

ПРОДОВЖУЄМО РОБИТИ ВСЕ ДЛЯ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!