Послуга безкоштовна. Головне мати з собою справні лампочки розжарення та документи: паспорт, ідентифікаційний код, а ще вказати номер мобільного телефону.

Також скористатися послугою можна і в "Дії".

Для цього слід подати заяву про обмін у застосунку «Дія» та забрати лампи у відділенні Укрпошти.

Реалізація цієї загальнодержавної ініціативи на місцевому рівні супроводжується запитаннями від жителів громади. Найпоширеніші з них:

1.Чи щодня у Радивилові відбувається обмін на енергоощадні лампочки?

Як повідомили у міському відділенні «Укрпошти», обмінювати лампочки будуть в міру їх надходження у відділення.

Наступне постачання лампочок очікується на початку наступного тижня (понеділок-вівторок).

ВАЖЛИВО: НА БЕЗПЕРЕБІЙНИЙ ОБМІН ЛАМПОЧОК НА ЕНЕРГООЩАДНІ МОЖУТЬ РОЗРАХОВУВАТИ ГРОМАДЯНИ, ЯКІ СКОРИСТАЛИСЬ ЗАСТОСУНКОМ «ДІЯ» ДЛЯ ЇХ ЗАМОВЛЕННЯ.

Необхідний запас енергоощадних лампочок відповідно до поданих через «Дію» заявок ЗАВЖДИ є в наявності у поштовому відділенні.

2.Чи буде здійснюватись обмін лампочок виїзними поштовими відділеннями у селах?

Так. За офіційною інформацією, перша хвиля обміну на LED-лампочки стартувала у обласних центрах та найбільших містах України, далі лампочки для обміну завезли у районні центри, міста та селища. Третя хвиля передбачає доставку лампочок для обміну у виїзних поштових відділеннях в сільській місцевості по всій країні.

Як передбачено цією програмою, що реалізується за підтримки ЄС , всі громадяни, які мають бажання замінити лампочки старого зразка на енергоефективні, зможуть скористатись цією можливістю.