Відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Радивилівської міської ради. Під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Сергія Гущі членами комісії розглянуто два протоколи за фактом виявленого продажу алкогольних напоїв неповнолітнім в м. Радивилів.

Нагадуємо суб’єктам господарювання, що державою посилено відповідальність за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами, тощо, - неповнолітнім, кому ще не виповнилось 18 років.

За фактом порушення санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що в грошовому еквіваленті становить 6 800 грн та, відповідно, 13 600 грн.

Згідно із чинним законодавством, громадяни мають сплатити встановлений штраф впродовж 15 днів.

В іншому випадку, якщо кошти будуть стягнені виконавчою службою, тож сума штрафу подвоюється.

Довідково: комісія розглядає адміністративні справи, здебільшого, пов’язані з порушенням правил благоустрою територій у населених пунктах громади, а також справи про адмінправопорушення щодо продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.