У КЗ "Радивилівська дитяча школа мистецтв" на цей час здобувають мистецьку освіту 183 вихованці.

Діти навчаються на музичному та художньому відділах, і є активними учасниками багатьох культурно-мистецьких подій у громаді. У час воєнної агресії рф проти України юні художники та музиканти долучаються також до різноманітних волонтерських акцій на підтримку ЗСУ.

Радивилівською міською радою в попередні роки здійснено оновлення та утеплення фасаду закладу, в підсумку чого приміщення набуло кардинально іншого вигляду, стало сучасним та естетичним.

Питання капітального ремонту систему обігріву закладу, де навчаються здібні діти, гостро постало ще минулоріч.

Відтак, за кошти, виділені з бюджету Радивилівської міської територіальної громади було виготовлено проєктно-кошторисну документацію та профінансовано роботи, які виконало ТЗОВ «ІБК ЕНЕРГОТЕХНОБУД».

Роботи із капітальної заміни виконавцем здійснено вчасно та якісно. Згідно із договірними умовами замінили усе – труби, радіатори, що дозволить тепер впродовж багатьох років якісно забезпечувати належний температурний режим всередині приміщення.

Тож творчі діти громади продовжують мистецькі заняття у теплих та комфортних класах.

Такими змінами задоволені усі.

Невідкладні господарські питання, що стосуються догляду за об’єктами інфраструктури громади, навіть у цей складний час не ставимо на паузу, а вирішуємо заради розвитку талановитих дітей.

А вони, як знаємо, майбутнє України.