За сприяння міського голови Миколи КАРАПЕТЯНА, учнівська молодь стала учасниками зимового табору , який було організовано у рамках проєкту UACT ZHP - UNISEFT ECARO/PCA20225620 у місті Ґданськ Республіки Польща.

За ці два тижні перебування в Польщі 20 обдарованих здобувачів освіти Радивилівської ТГ набули нового досвіду, вражень та незабутніх емоцій, які знову й знову повертатимуть їх у яскраві моменти поїздки.

Пізнавальна та насичена програма табору передбачала захоплюючі екскурсії по древньому портовому місті Ґданськ. Учні відвідали океанаріум у м. Ґдиня та Морський музей у м. Ґданськ, помилувалися красою зимового Балтійського моря у м.Сопот, поглянули на місто з висоти пташиного польоту, піднялись на ратушу, перенеслися у давню епоху, ступили у лицарський двір короля Артуса.

Найбільш пам’ятним для учнів було знайомство з атмосферним замком Мальборк, стіни якого увібрали дух 13-го століття .

Під час таборування у Польщі була нагода учням особисто познайомитися з бургомістром міста Квідзин Анджеєм Кшиштофяком та висловити щиру подяку за сприяння організації та проведення проєкту, а також за підтримку України у ці тяжкі часи.

Атмосферними та пізнавальними були і мистецькі зустрічі з польськими однолітками. Радивилівська молодь мала нагоду продемонструвати свої таланти та познайомити наших сусідів із багатою культурною спадщиною України. Для цього організували у зимовому таборі яскравий концерт – з щедрівками, колядками, народними танцями та піснями.

Здобувачі освіти закладів Радивилівщини своїми талантами зуміли запалити вогник у душі кожного з присутніх та вкотре заявити, що Україна — сильна і незалежна держава, а українці, навіть у такому юному віці, є відданими патріотами своєї землі.

В пам’яті учасників табору ці чудові 2 тижні, проведені на узбережжі Балтійського моря, - це незабутній час, який наповнив різнобарвним калейдоскопом вражень та емоцій, досвідом та натхненням, цікавим та захоплюючим, незвіданим та новим!

З неймовірними враженнями, натхненні та задоволені, учні та їх наставники повернулися додому, залишивши частинку серця у гостинній Польщі.

UNISEF