заслухано звітну інформацію про роботу Служби у справах дітей Радивилівської міської ради за 2022 рік.

Як повідомила начальниця Служба у справах дітей Радивилівської міської ради Рівненської області Олена ПІСАРЄВА, у громаді на цей час проживають 4455 дітей до 18-річного віку.

Впродовж минулого року виконавчим комітетом прийнято 39 рішень стосовно захисту прав дітей. У 2022-му на обліку Служби у справах дітей перебували 48 залишених дітей без батьківського піклування, із них 36 – діти з категорії ВПО, батьки яких не виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання з причин перебування в тимчасовій окупації. Ці діти евакуювались із зони бойових дій в супроводі родичів або знайомих.

За минулий рік виконавчим комітетом міської ради 12-ом дітям було надано статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

Всього на території громади проживають 22 дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Звітну інформацію взято до відома.

 Службі у справах дітей міської ради доручено й надалі виявляти дітей, які залишились без батьківського піклування, забезпечувати їх своєчасне взяття на первинний облік. Продовжувати роботу в напрямку забезпечення першочергового влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання. При цьому - контролювати дотримання вимог чинного законодавства щодо захисту їх прав. Йдеться про обстеження житлово-побутових умов у сім’ях опікунів, піклувальників у прийомних сім’ях.

Серед інших питань з порядку денного затвердили орієнтовний план роботи виконавчого комітету міської ради на лютий 2023 року; звільнили від сплати за харчування в навчальних закладах громади дітей військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях. Також визначили види робіт для порушників, на яких судом накладено адмінстягнення у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів, на яких вони будуть виконувати ці роботи на території Радивилівської громади в 2023 році.