У Радивилівській територіальній громаді на завершальному етапі – впорядкування та благоустрій території, де уже змонтовано модульні будиночки для тимчасового поселення внутрішньо переміщених осіб.

Це перша подібна локація в регіоні, що її облаштували в межах програми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб у Рівненській області на 2022-2024 роки. На ці заходи з обласного бюджету виділено 11,3 млн грн.

Модульне містечко стане домівкою для 48 вимушених переселенців. Його інфраструктура передбачає усі необхідні зручності для життя та відповідає всім технічним вимогам, у тому числі для проживання в будь-яку пору року.

Рішенням сесії депутати надали згоду на прийняття у власність Радивилівської громади модульних та переносних споруд для підтримки внутрішньо переміщеним та /або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану та передачу їх в оперативне управління (доповідав Сергій ГУЩА, керуючий справами виконавчого комітету).

Депутати погодили також передачу шкільного автобуса з балансу Радивилівського ліцею №2 ім. П. Г. Стрижака на баланс Немирівського ліцею, оскільки транспортний засіб, який раніше здійснював перевезення учнів та педагогів у Немирівський освітній заклад, неодноразово експлуатовувався військовими для потреб за законами воєнного часу (доповідала Ірина КОВАЛЕВСЬКА, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради).