ПІД ЧАС НЕЩОДАВНЬОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ДЕПУТАТИ ОПРАЦЮВАЛИ ПОНАД 30 ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО.

Від депутатів міської ради адресовано звернення до Президента України про застосування права вето щодо прийнятого Верховною Радою України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності», реєстраційний № 5655 від 11.06.2021р.

Доповідав перед депутатами міський голова Микола КАРАПЕТЯН.

Цим законопроєктом, як він зауважив, знищується велика частина досягнень децентралізації останніх років, унеможливлюється контроль за самочинним будівництвом і вплив громади на містобудівну діяльність в межах своєї території.

Проєкт - антинародний, бо створює умови для розвитку монополізму в будівельній галузі для тиску окремих великих компаній на всі інші, по всій території України. В результаті цього вартість відбудови міст України після нашої Перемоги буде вищою, а якість гіршою.

До того ж, електронний облік, автоматична реєстрація в сфері містобудування, які започатковані в діючому законодавстві, будуть знищені, адже адміністратори реєстрів не мають відповідальності за внесення даних, які не відповідають дійсності.

Саме тому петиція, якою громадськість звернулась до Президента України застосувати до цього проєкту закону вето, набрала 42 090 голосів.

Депутати міської ради підтримали зазначене звернення, як і більшість рад нашого регіону на сесійних засіданнях в новому році.