Сьогодні у спортивній залі Радивилівський ліцей №2 ім. П.Г.Стрижака. відбулось урочисте нагородження та привітання з високими досягненнями у масштабному спортивному обласному проєкті, яке провели представники комунального закладу «Рівненський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Кубок та диплом громаді, – як спортивно найактивнішій в області за підсумками 2022-го року, а також спортивні м’ячі та сувенірну атрибутику вручили заступникові міського голови Олександру Пастуху.

Від імені очільника територіальної громади він подякував за достойний результат, гарний досвід роботи, мотивацію до постійного розвитку і руху вперед ліцеїстам, більшість із яких є фізично активною молоддю і долучаються до спортивного життя громади.

Отримані від організаторів конкурсу спортивні м’ячі було передано для користування здобувачам освіти Радивилівського ліцею№2.

Начальник відділу розвитку фізичної культури Андрій Семенюк вручив також почесну нагороду – кубок та медаль від Спорт для всіх Рівненщини Андрію Мамчуру – радивилівському тренеру, який є координатором соціального проєкту Активні парки (Радивилівська ТГ) і вже другий рік поспіль доволі успішно здійснює популяризацію спортивного руху серед різних верств населення у громаді. А також активно займається його інформаційним висвітленням!

Повномасштабна війна в Україні повністю змінила всі плани роботи в цьому напрямку. Але координатори на волонтерських засадах продовжили розпочате.

Після нагородження з ініціативи представників "Спорт для всіх Рівненщини стартували змагання із настільного хокею за участю ліцеїстів опорного закладу громади.

Гордимося!

Спортивні громади – майбутнє України!