У Радивилівській громаді попрощались та провели на вічний спочинок загиблого за Україну захисника-добровольця Галатюка Вадима Ростиславовича

(21.10.1981 — 14.01.2023р.р.), військовий псевдонім «Вейн».

Життя нашого земляка обірвалось 14 січня на Бахмутському напрямку, від поранень в результаті ворожого мінометного обстрілу .

"Захищаючи рідну землю від окупантів, він поліг смертю Героя. Був надійним та відповідальним, завжди готовим прийти на допомогу, не цурався ніякої роботи, дуже сміливий, завжди вмів підтримати", - так сьогодні про бійця батальйону «Свобода» згадували його військові побратими.

Вадим Галатюк добровільно приєднався до бойового підрозділу в час російської агресії проти України. Єдиною його мотивацією був щирий патріотизм і бажання захистити рідну землю. Проходив військову службу в підрозділах Національної Гвардії України.

Це важка втрата для усіх...

Останнє прощання із загиблим воїном відбулося сьогодні за адресою проживання його сім'ї у селі Балки, куди у скорботну годину прийшли односельці, друзі, рідні, знайомі, представники влади територіальної громади.

Чин похорону відбувся у Свято-Вознесенському храмі в м.Радивилів, звідкіля багатолюдна жалобна процесія вирушила до міського кладовища. Загиблому Герою містяни, а також учні Радивилівського ліцею№2, випускником якого був Вадим Галатюк, створили коридор пошани пам'яті...

Проводжаючи в останню земну дорогу Воїна Світла, справжнього патріота, люди зупинялись, щоб схилитись на коліна, і не стримували сліз.. Війна продовжує забирати найкращих.

Наприкінці церемонії прощання на кладовищі військові розгорнули над труною полеглого захисника Державний Прапор, який потім зі словами подяки передали його родині. Під виконання Державного Гімну України та трикратний залп почесної варти Вадима Галатюка поховали як Героя.

Вічна йому слава та шана людська.

Царство Небесне душі...