В опорний освітній заклад територіальної громади – Радивилівський ліцей №2 ім. П.Г.Стрижака. сьогодні передали ще один шкільний автобус.

Його придбано на умовах 50-ти відсоткового співфінансування із державного та місцевого бюджетів. Рішенням сесії Радивилівської міської ради на закупівлю дітям шкільного автобуса було виділено 1350 000,00 грн.

Привітати громаду та вручити ліцеїстам автотранспорт у Радивилів сьогодні прибув директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський.

Разом із Радивилівським міським головою Миколою Карапетяном долучились до урочистостей з нагоди передачі ліцеїстам автобуса.

Радісна новорічна подія зібрала дітей на подвір’ї навчального закладу: учні вперше сіли у його зручний салон.

Після цього відбулась зустріч Петра Коржевського із педагогічним колективом та адміністрацією ліцею, де він зазначив:

вчителі відіграють важливу роль у важких умовах воєнного сьогодення. Адже окремий освітній фронт у цій війні пролягає через шкільні класи.

На спільній з освітянами зустрічі було поставлено акцент на відкритості працівників департаменту до взаємодії у всіх професійних питаннях. Петро Коржевський звернув увагу на посиленні інтенсивності використання інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу.

З керівництвом громади та очільницею профільного відділу міської ради Радивилів: освіта, культура, молодь і спорт Іриною Ковалевською було обговорено болючу ситуацію, пов’язану із недофінансування громад державою по освітній субвенції. Окреслено можливі шляхи вирішення проблеми.

Петро Коржевський мав нагоду також ознайомитися із матеріально-технічним забезпеченням та діяльністю Радивилівський Інклюзивно-ресурсний центр , де, починаючи із 2019-го року, виховуються та проходять реабілітацію діти з особливими освітніми потребами.