Для інтерактивних занять і дистанційного навчання.У межах національного проєкту "Ноутбук кожному вчителю", завдяки донорам Google і ЮНЕСКО.

Сьогодні у залі засідань міської ради Радивилівський міський голова Микола КАРАПЕТЯН вручив 28 ноутбуків вчителям з кожного навчального закладу нашої громади.

Він зазначив, що комп'ютерна техніка покращить роботу освітян, допоможе ще більш ефективно налагодити освітній процес для дітей як дистанційно, так і офлайн.

Особливо з огляду на те, що в умовах війни педагогам часто доводиться працювати дистанційно на своїх пристроях.

Загалом, в межах національного проєкту "Ноутбук кожному вчителю", для забезпечення потреб українських освітян реалізована доставка 50 тисяч таких індивідуальних хромбуків по всіх областях країни. Їх розподілено між школами та закладами профтехосвіти, залежно від кількості вчителів, для організації якісного дистанційного навчання.

Адже освіта й знання - це інвестиції в мирне майбутнє.

Наразі на Рівненщині працюють понад 17 тисяч вчителів. Аби забезпечити безперервний освітній процес у воєнний час, в область надійшло 2070 комп’ютерів фірми Google. Попередньо для освітніх потреб на Рівненщину було спрямовано ще таких 2544 ноутбуки.