Від Федерації профспілок України Радивилівському міському голові Миколі Карапетяну сьогодні вручили почесний знак «За розвиток соціального партнерства».

- Це найвища нагорода організації.

Її ми вручаємо з вдячністю за допомогу від вашої громади – жителям Херсонщини, які довго перебували в окупації та постраждали від війни. Заслужена нагорода за ефективну співпрацю!- наголосив голова Рівненська обласна профспілкова організація працівників державних установ Ігор Дейнека, який разом із заступницею Оленою Олешкевич сьогодні побували у Радивилівській громаді.

Нагадаємо, на початку грудня членська профспілкова організація працівників Радивилівської міської ради спрямувала двомісячну суму колективних внесків на закупівлю продуктів харчування довготривалого зберігання. Крім того, було зібрано зимовий одяг для дорослих та дітей, теплі пледи.

У складі об’єднаного гуманітарного траншу від профспілок держустанов Рівненщини ця допомога була відправлена у Високопілля ( Херсонщина) та навколишні села, які тривалий час потерпали від російської окупації.