Вихованці усіх закладів дошкільної освіти Радивилівської громади отримали подарунки від міської ради до новорічних свят.

Смачні цукерки малечі закуплено коштом місцевого бюджету. А відтак, у наповненій торбині, з якою Святий Миколай відвідував святкові заходи у дитячих садочках, пакунки з солодощами знайшлись усім малятам!

А це – 430 вручених подарунків і майже пів тисячі радісних дитячих усмішок! Це світлі емоції, що, як відомо, є найкращою підтримкою у важкі часи.

Вдячні тим, хто в сьогоднішніх непростих економічних реаліях відкритий для добрих справ на користь дітей, робить це доброзичливо, від щирого серця!

Під завісу року маємо ще кілька таких яскравих ініціатив: солодкі подарунки, що їх усім вихованцям дошкільного закладу в с. Бугаївка придбав голова фермерського господарства "Михайлівська Агро" Олесь Фаєвський. А також ігрові набори та пазли для дошкільнят громади від добродіїв, які взаємодіють у питаннях волонтерської підтримки українців в час війни зі Служба у справах дітей Радивилівської міської ради Рівненської області .

Нехай зроблене добро повертається сторицею, а рік новий принесе Вам удачу у справах, буде плідним, багатим на здоров'я та щастя!