Вихованців Радивилівський Інклюзивно-ресурсний центру сьогодні відвідав голова Національної дитячої ради західного регіону України при Уповноваженому Президента з прав дитини, директор приватного закладу «Дубенська гімназія «Премудрість» Сергій Скоропляс. Разом із заступницею голови Дубенська районна державна адміністрація Наталією Левшенюк, начальницею районного відділу освіти Лідією Білик, особливим дітям у актовій залі Радивилівський ліцей №2 ім. П.Г.Стрижака. адресували слова найщиріших вітань з новорічно-різдвяними святами та вручили чудові подарунки.

Чуттєвими емоціями торкнулась дитячих сердець театралізована різдвяна історія, яка завершилась спільним виконанням усіма присутніми в залі різдвяної коляди .

Від імені голови Радивилівської міської ради до гостей звернулась Ірина Ковалевська, начальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилів: освіта, культура, молодь і спорт

Вона щиросердечно подякувала гостям за подароване дітям свято, за ініціативи, спрямовані на опікування інтересами соціально незахищених категорій дітей. Зокрема і тих, хто має особливі потреби.