Продовжуємо розвивати матеріально-ресурсний потенціал завдяки грантовій підтримці від проєкту USAID "ГОВЕРЛА"

Нещодавно отримане від «ГОВЕРЛА» обладнання для реагування на надзвичайні події, вартістю майже мільйон гривень, Радивилівська міська рада спрямує для потреб місцевого підрозділу ДСНС. Ще частину обладнання – спеціалізовані акумулятори, рятувальні ножиці, розтискачі та домкрат, - матиме у користуванні новий підрозділ для забезпечення пожежної охорони, який невдовзі планують створити у громаді.

За час взаємодії з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» у Радивилівську ТГ надійшло різне технічне спорядження, необхідне для реагування на надзвичайні ситуації та підготовки до зими. Очікуємо ще і на потужні генератори для систем водопостачання.

Радивилівська ТГ є однією із 65-ти громад-учасниць Проєкту «ГОВЕРЛА» з усієї України. Його реалізовує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

«ГОВЕРЛА» сприяє успішній реалізації реформи децентралізації, подоланню викликів війни та допомагає місцевому розвитку .

Дякуємо партнерам проєкту за надану підтримку! Вона важлива для забезпечення життєдіяльність громади у критичних ситуаціях, якщо такі виникнуть, та безперебійного надання послуг населенню.