Разом з Центр медіації та діалогу в громаді розпочалась реалізація ІІІ етапу проєкту «Залучення жінок-ВПО до розробки програм підтримки, інтеграції та відновлення в приймаючих громадах Рівненської області».

В цьому форматі на перше робоче засідання зібралась створена в Радивилові Координаційна рада з питань внутрішньо переміщених осіб, учасниками якої є і ВПО, які проживають у громаді.

За підсумком діалогу :

промоніторено нагальні потреби внутрішньо переміщених осіб, яких на даний момент у громаді проживає понад півтори тисячі;

обговорено алгоритм їх реалізації.

Серед завдань, які поставила перед собою Координаційна рада, - створення функціонального осередку для практичної роботи з дітьми ВПО на базі Radivilovska Miska Biblioteka .

Разом із фахівцями Радивилівської міської ради обговорено варіанти долучення громади до грантових проектів для втілення ідеї та отримання відповідного фінансування .

Координаційна Рада є консультативно - дорадчим органом, функціонування якого відбувається на принципах законності, гласності, колегіальності, підзвітності і відповідальності перед громадою.

Робота в цьому напрямку сприяє пошуку довготривалих рішень для ВПО, створює більше можливостей для реалізації прав переселенців.