У кожну домівку, в якій зростає дитина, прикута до інвалідного візка, і яка не в змозі через стан здоров'я відвідати загальноміські святкові заходи, адресно доставляють подарунки від Святого Миколая.

Добра справа має продовження і цього складного року, року воєнних реалій.

З місцевого бюджету профінансовано закупівлю 94-х пакунків солодощів та організовано акцію святкового вітання. Подарунки передбачено також дітям ВПО з особливими потребами, які проживають у громаді.

Разом із головним персонажем сьогоднішнього дня - Чудотворцем Миколаєм, відвідували діток особливої долі і працівники Радивилівського міського центру соціальних служб. У старостинствах громади вручення подарунків від Миколая проведуть старости.

Щасливі емоції та дитячі посмішки є кращим свідченням того, наскільки важливо підтримувати таку ініціативу. З великими сподіванням особливі діти чекають цього дня, всім серцем вірять, що і до них в домівку завітає свято.

Такі справи важливі, адже добро, любов й турбота це те, чим необхідно наповнювати життя дітей. І вдвічі більше - життя особливих дітей нашої громади!