Хороші традиції мають продовження. У Радивилівському інклюзивно-ресурсному центрі й цьогоріч реалізовували акцію «Напиши листа Святому Миколаю».

На дитячі листи відгукнулись благодійники з числа жителів територіальної громади. Небайдужі серця знову допомогли здійснитися мріям малечі з особливими потребами.

Підтримав добру ініціативу і Радивилівський міський голова, який також особисто підготував подарунки від Миколая вихованцям центру.

Завершилась благодійна акція яскравим та веселим святом. Вихованців інклюзивно-ресурсного центру зібрали для вручення подарунків. Тут прикрасили новорічну ялинку, запросили команду аніматорів, які розважали малечу, проводили цікаві конкурси та ігри.

З вітаннями до присутніх звернувся заступник міського голови Олександр Пастух. Він подякував усім причетним до важливої справи, адже саме у цей передноворічний час в кожному людському серці теплиться віра в краще. А дітям важливо, щоб жила ще й віра в диво.

Очільниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Ірина Ковалевська передала малечі солодощі, придбані з ініціативи працівників відділу.

Торбина Святого Миколая була щедра на подарунки, а захід в інклюзивно-ресурсному центрі - на дитячі усмішки.

Цьогоріч благодійники громади стали «миколайчиками» для 42-ох дітей з особливими потребами.