Благодійна місія на чолі із священиком парафії Євангелістів з м.Сицув (Республіки Польща) Рафалом Міллером серед інших міст, відвідала і Радивилів.

Понад 20 дітей громади статусних категорій, а це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти ВПО, що тимчасово влаштовані під виховання родичів, отримали від місії гостинці: солодощі та різні смаколики. А їх опікуни - продуктові пакети та набори засобів для гігієни.

Координацію роботи із охопленням допомогою дітей статусних категорій здійснено Служба у справах дітей Радивилівської міської ради Рівненської області

Польські місіонери розповіли, як волонтерять на підтримку українців.

Їх християнська спільнота м. Сицув постійно уважна до потреб біженців.

Тому і в Радивилівську громаду, де за час російського вторгнення знайшли прихисток близько 2-х тисяч переселенців, ця релігійна спільнота неодноразово спрямовувала речі першої необхідності, засоби гігієни та продукти харчування для ВПО.

Заступник міського голови Олександр Пастух відзначив представників благодійної місії за добрі справи у громаді. Рафалу Міллеру було вручено Подяку від Радивилівської міської ради та пам'ятні сувеніри.