Із робочим візитом у Радивилівській громаді побував начальник Дубенське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області Михайло Домарацький .

Відзначив актуальність обладнаного на базі пожежно-рятувальної частини «Пункту Незламності».Подякував за співпрацю міському голові Миколі Карапетяну, з яким обговорили важливість створення у громадах місцевих пожежних команд та класів безпеки з навчання наймолодших правил збереження життя та здоров’я у воєнних реаліях.

Вручив особовому складу тепловідбивні комплекти одягу, зважаючи також і на потреби залучення пожежників до ліквідації наслідків ракетних обстрілів.

Радивилівська 7-ма Державна пожежно-рятувальна частина 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Рівненській області у постійній готовності до злагодженого реагування на загрози й виклики за різними сценаріями.

Для цього є все належне матеріально-технічне забезпечення та спорядження. Керівництво особовим складом здійснює підполковник служби цивільного захисту Володимир Коваль.

Підтримувати бойове забезпечення підрозділу та якісно його підсилювати допомагає і Радивилівська міська рада . З місцевого бюджету спрямовуються субвенції на фінансування безпекових програм цивільного захисту населення, реалізуються відповідні проєкти, залучається допомога закордонних партнерів.

Відтак, в пожежній частині за попередні роки вдалось розширити автопарк, модернізувати гаражний комплекс. Радивилівською міською радою профінансовано закупівлю сучасних автоматизованих воріт. Вони заощаджують дорогоцінний час пожежникам.

Власними силами радивилівські вогнеборці підготували до функціональних задач навчальну вежу. Її обладнали станцією для наповнення киснем апаратів, призначених для захисту органів дихання.

Вартість обладнання - пів мільйона гривень.