ТУТ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМУТЬ ЩЕ Й ОФОРМЛЕННЯ ТА ВИДАЧУ БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТІВ ГРОМАДЯНАМ

Адмінобслуговування за сучасними вимогами доступне і жителям Радивилівської ТГ. Починаючи з 2019 року, у громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг міської ради.

За принципом «єдиного офісного вікна» місцевий  ЦНАП  надає понад 300 адмінпослуг. А також інформує, консультує громадян в питаннях правовідносин та їх документального оформлення.

Минулоріч через ЦНАП  було надано понад 28 тисяч адмінпослуг громадянам,  більше 4 тисячі - через віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП у старостинських округах.

В ЦНАПі є доступ до різних баз даних: адміністратори центру працюють у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, Державному земельному кадастрі, реєстрі територіальних громад ДМС, на веб-порталах «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», програмному комплексі «Соціальна громада», «Дія».

Тут надають комплексну послугу «єМалятко».

Додатково у ІІ півріччі 2021 року запроваджено надання 12 адміністративних послуг Державної інспекції архітектури та містобудування - для оперативної реєстрії дозвільних документів в сфері будівельної діяльності.

Для відвідувачів тут створені комфортні умови прийому. Радивилівською міською радою встановлено необхідне комп’ютерне, технічне і програмне оснащення. У ЦНАПі передбачений також комфортний дитячий куточок: така опція комфорту - для наймолодших, доки батьки на прийомі в адміністраторів центру.

У центрі забезпечено кілька варіантів можливості оплати послуг: термінали в зоні очікування, pos-термінали на столах адміністраторів.

Оскільки затребуваними серед населення є також паспортні послуги, вирішується питання про встановлення у центрі паспортної станції.

Відповідне обладнання у Радивилівський ЦНАП вже придбане за кошти державної субвенції, а всі установчі роботи фінансуються міською радою. Зараз на це витрачено майже 90 тис грн.

Якісно налагодженій роботі ЦНАП щоразу дають свою позитивну оцінку  відвідувачі з числа мешканців Радивилівської та двох сусідніх громад.

Належно відзначили її й очільники районної ради, районної військової адміністрації, керівники тергромад Дубенщини, перебуваючи в Радивилові. Підсумували, що успішно організоване адміністративне обслуговування населення – показник рівня турботи влади про людей.