Шановна громадо, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти громадських організацій, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

У День місцевого самоврядування висловлюю вдячність за щоденну роботу задля благополуччя людей, яку ви відповідально виконуєте навіть у загрозах воєнного часу.

За цей час ми зробили багато, щоб стати надійним тилом. Наші структурні підрозділи, мистецькі центри, фактично, перепрофілювалися і стали ефективними штабами з прийому і видачі гуманітарної допомоги. Міська рада посилила діалог в міжнародній співпраці. Наші постійні перемовини стосуються, насамперед, залучення гуманітарних вантажів для допомоги армії, переселенцям, медичного забезпечення жителів громади у час війни. У пріоритеті залишається соціально - економічна стабільність нашої громади. Реалії воєнного сьогодення ставлять перед нами ще одне надважливе завдання: допомагати нашим Збройним Силам наближати перемогу та підтримувати людей, постраждалих від війни.

Дякую всім, хто допомагає працювати у цьому напрямку!

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, міцного здоров'я, достатку і благополуччя.

Зараз у нас одна на всіх мрія - швидше б закінчилась війна перемогою України і був спокій на нашій землі!

З повагою - голова об'єднаної територіальної громади

Микола Карапетян