У межах ініціативи «Спільно до навчання», 1000 опорних шкіл по всій країні отримали від ЮНІСЕФ по 3000 доларів у гривневому еквіваленті для підтримки безперервного навчання дітей у цьому навчальному році.

Одноразовий грант було спрямовано і в опорний освітній заклад Радивилівської територіальної громади. За ці кошти у Радивилівський ліцей №2 ім. П.Г.Стрижака. реалізовано важливі заходи з енергоефективності – днями тут встановлено 10 нових теплозберігаючих вікон.

Згідно з переліком закладів освіти, визначеним постановою Кабінету Міністрів України, фінансову допомогу від міжнародних партнерів отримали 10 шкіл на Дубенщині.

Серед важливих акцентів спрямування донорських коштів – підтримка енергоефективних заходів у опорних закладах освіти громад.

Ініціатива «Спільно до навчання» започаткована Міністерством освіти і науки у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та першою леді України для підтримки освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році. Її мета - захист прав кожної дитини та створення можливостей безперервного навчання у період війни.