Шановна громадо! Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Це День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили наше життя, показали всьому світові гідність українського народу. Щорічно в цей день ми вшановуємо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні. Наших земляків, які проявили мужність, незламність духу та жертовність в ім’я демократичних цінностей.

Ми уклінно вшановуємо пам'ять всіх полеглих за вільну і незалежну Україну, за щире прагнення жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Маємо пам’ятати, що за гідне майбутнє кожного з нас сплачено життями Героїв Небесної Сотні, тисяч воїнів. Вічна їм пам'ять і слава.

Зараз у нас надто багато складних завдань. Але основне – відстояти територіальну цілісність та незалежність України. Ми це зуміємо, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

Нехай буде мирним небо над Україною, Божої благодаті і спокою - вашим родинам. Незгасної віри в щасливе майбутнє української держави. Ми гідні бути вільними!

Міський голова Микола Карапетян