Із понеділка, 14 листопада, в адміністративні приміщення установ та організацій, а також заклади культури Радивилівської ТГ подається тепло. Радивилівський міський голова Микола Карапетян підписав відповідне розпорядження.

Обігрів навчальних закладів громади розпочнеться із п’ятниці, 18 листопада, оскільки учні ще перебувають на осінніх канікулах. Освітній процес у громаді продовжиться із понеділка, 21 листопада.

Начальнику відділу освіти, культури, туризму , молоді та спорту міської ради, старостам старостинських округів, керівникам установ та організацій громади міським головою доручено забезпечити роботу внутрішньої системи опалення об’єктів, індивідуальних котелень, їх належну експлуатацію та підтримування режиму роботи індивідуальних котелень відповідно до зовнішньої температури повітря, а також своєчасну оплату за енергоносії та спожиті житлово комунальні послуги.

Працівники місцевого теплопідприємства, енергетики та фахівці комунальної сфери доклали всіх зусиль, аби в умовах воєнних ризиків, в надскладний час для країни та громади, забезпечити готовність тепломережі та розпочати опалювальний сезон.