Для реалізації цих завдань депутати одноголосно підтримали відповідні зміни в місцевому бюджеті Радивилівської міської територіальної громади на 2022-й рік. Пленарне засідання позачергової 36-ї сесії міської ради відбулось в четвер, 3 листопада.

Серед узгоджених видатків в ході голосування - поточні трансферти КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» - на медикаменти та перев’язувальні матеріали. Вагомою підтримкою медзакладу від міської ради стали більше мільйона гривень (1 253 749,51 грн), спрямовані на оплату теплопостачання в лікувальний заклад.

Комунальним підприємствам міської ради - КП «Радивилів-тепло» та КП «Комунальник» рішенням сесії спрямовано поточні трансферти на придбання потужних електрогенераторів. Доки Україна під загрозою ракетних обстрілів та ризиків аварійних відімкнень від електропостачання, всі заклади соціальної сфери мають бути забезпечені альтернативними джерелами електроживлення, щоб продовжувати подавати електроенергію, водопостачання і тепло в оселі людей, а також в медичні та дитячі навчальні заклади, на цьому наголосив міський голова Микола Карапетян перед початком голосування.

Електрогенератори також заплановано придбати у амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в села Башарівку та Дружбу. Для покращення температурного режиму та реалізації громадою енергоощадних заходів, - у Дружбівську амбулаторію придбають ще і твердопаливний котел.