В першу неділю листопада в Україні відзначають день працівника соціальної сфери.

Робота в сфері соціального захисту потребує професіоналізму, досконалого знання законодавчої бази, що постійно змінюється, уважності, сумлінного виконання обов’язків.

Але найголовніше - добросердечності, витримки та терпіння вислухати кожного і допомогти у складній ситуації.

Про це сьогодні зазначив Радивилівський міський голова Микола Карапетян, відзначаючи з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери.

Його слова вдячності за професіоналізм, щоденну кропітку роботу та добродушність були адресовані кожному, хто працює з літніми людьми, людьми з інвалідністю, з дітьми та сім’ями, що опинились у складних життєвих ситуаціях.

-Випадкових людей у соціальній сфері і справді не буває. Тож нехай все те добро, яке ви віддаєте кожному своєму підопічному, повертається до сторицею, - побажав присутнім міський голова Микола Карапетян напередодні професійного свята.

Обсяги роботи спеціалістів соціальної сфери значно зросли, враховуючи збільшення більш ніж у десять разів кількості сімей, які звернулися за призначенням субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також появу у час війни нових категорій людей, які потребують соціальної підтримки: внутрішніх переселенців, членів сімей загиблих воїнів тощо.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професійний рівень та відповідальність з нагоди професійного свята -Дня працівника соціальної сфери України- квітами, цінними подарунками та Почесними грамотами міської ради було відзначено представників Центру надання адміністративних послуг міської ради, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також соціальних робітників, які здійснюють обслуговування одиноких громадян похилого віку за місцем їх проживання.