Упродовж січня-вересня 2022 року платники Радивилівської, Козинської та Крупецької громад, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 17,7 млн грн єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року сума надходжень збільшилась на 1,1 млн  грн.

Понад 70 відсотків надходжень від єдиного податку становить сума, перерахована приватними підприємцями. Упродовж девяти місяців цього року вони спрямували до місцевих скарбниць 12,6 млн гривень, що на 1,6 млн гривень більше, ніж торік.

Юридичні особи поповнили бюджети територіальних громад, сплативши 1,5 млн гривень єдиного податку, що на 287 тис грн більше, ніж торік .

Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів надійшло 3,6 мільони гривень єдиного податку.

Нагадаємо, єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

 Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»