Президент України відзначив Івана Володимировича Мохотонка -

полеглого на російсько-українській війні бійця з Радивилівської громади.

Старший солдат Мохотонко Іван Володимирович загинув 13 березня.

Був учасником АТО, в 2015-2016 роках - на передових лініях зіткнення у зоні антитерористичної операції. Всім серцем вболівав за Україну, захищаючи від ворожих посягань її суверенітет й територіальну цілісність.

Під час оголошення загальної мобілізації в Україні був призваний до лав ЗСУ.

З війни Героя не дочекались батьки, дружина, неповнолітні син та донька.

Відповідно до Указу Президента України № 194 від 31 березня 2022 року, Мохотонка Івана Володимировича посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Під час урочистої пам’ятної церемонії Радивилівський міський голова Микола Карапетян та начальник Другого відділу районного центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Кузьмич вручили орден синові загиблого Героя, висловили слова вдячності й підтримки матері, дружині, дітям.

Відбулось спільне з рідними вшанування подвигу воїна біля жалобної дошки пам'яті загиблим за Україну, встановленій в Радивилові на Алеї Слави.

До останнього подиху наш земляк Іван Мохотонко захищав рідну землю від російського вторгнення, був хоробрий духом, завжди сумлінно й відповідально виконував бойові завдання з оборони Батьківщини від посягань ворога.

Низький уклін і вічна шана Герою-Захиснику!