Фінансовою відповідальністю для продавчині одного із торговельних закладів міста закінчилось засідання адмінкомісії при виконавчому комітеті Радивилівської міської ради. За порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами продавчиню зобов'язали сплатити штраф - 6800 грн.

Мінімальний розмір фінансового стягнення за порушення зазначеної статті КУпАП суттєво зріс і зараз становить 400 неоподатковуваних мінімумів громадян.

Максимальний штраф - 800 неоподаткованих мінімумів громадян (майже 13 тисяч гривень).

За повторний продаж неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів можуть анулювати ліцензію на право торгівлі відповідними товарами

На розгляд комісії було також винесено протокол про вчинення адміністративного правопорушення у сфері благоустрою населених пунктів жителем Дружбівського старостинського округу . Йдеться про спалювання сухостою, рослинності та сміття, що у воєнний час прирівнюється до диверсії. Мінімальний розмір штрафу - 340 грн від фізичних осіб.

Сплатити визначений адмінкомісією штраф слід впродовж 15-ти днів з моменту винесення рішення. В протилежному випадку, справи будуть передані на примусове стягнення у Державну виконавчу службу.