ОТРИМАЛА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ В ФОРМАТІ ПАРТНЕРСТВА РАДИВИЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ГМІНИ НОВЕ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

Чергова поїздка у Польщу радивилівської делегації, яку очолив міський голова Микола КАРАПЕТЯН, засвідчила, що і через європейські кордони можна налагоджувати якісну міжмуніципальну співпрацю. Українсько – польська партнерська комунікація міцніє, і її напрямки розширюються в контексті укладеного договору між Радивиловом та Urz?d Gminy Nowe у 2019 році.

За підсумками кількаденного візиту у Польщу, очільник Радивилівська громада Микола КАРАПЕТЯН, директор КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» Федір Стецюк , повернулись з новими напрацюваннями для інфраструктурного потенціалу громади, а також привезли благодійну передачу для зміцнення її матеріально-технічної бази.

Йдеться про нові, сучасні реабілітаційні засоби на потреби лікарні: інвалідні візки, застосування для догляду за важкохворими, палиці, милиці, велотренажер, м’ячі та прилади для лікувальної фізкультури після перенесених пацієнтами травматологічних та неврологічних захворювань.

Матеріальну допомогу надано на суму 5 тис.євро.

Радивилівська міська лікарня наразі працює над новими перспективами контрактування з НСЗУ та планує відкриття реабілітаційного відділення. Тож відбувся, фактично, перший внесок в його оснащення.

Міський голова висловив глибоку подяку польській громаді, керівникам та бурмістру Гміни Нове, яка активно допомагає благодійництвом українцям, постраждалим від війни.

У підтримці вимушених переселенців очільник громади відзначив колектив пожежної охорони міста Красностав та вручив подяку міської ради її представнику - Славоміру Камінському.