Напередодні освітянам Радивилівської громади адресувались слова шани за вчительський талант, за плідні досягнення у вихованні та навчанні підростаючого покоління.

Радивилівський міський голова Микола Карапетян висловив глибоку вдячність за невтомну працю, творчий пошук, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість. Він також аргументував, що спільними зусиллями керівництва громади, працівників освіти та батьків вдається вирішувати найважливіші задачі, продиктовані умовами воєнного часу.

До Дня працівників освіти очільник громади вручив Почесні грамоти міської ради кращим з кращих у місцевій вчительській спільноті. Наголосивши у своєму зверненні: освітяни - важливі ! Бо виховують нове покоління українців і тримають гуманітарний тил .

Колег-педагогів, запрошених на відзначення, привітала також керівниця відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Ірина Ковалевська. Вона підкреслила, що Радивилівська громада гордиться здобутками своїх талановитих педагогів, які мотивують молоде покоління на досягнення, на перемоги.

Завдяки їх високому професіоналізму наші учні успішно відзначилися під час загальнодержавного мультипредметного тестування.