За кошти з місцевого бюджету на суму близько 250 тис.грн. комунальному підприємству придбали сучасний щепоріз.

Щепоріз має пристосоване кріплення для транспортування, мобільний у пересуванні, може підвозитись на будь-яку локацію, де відбувається обрізка деревини. Новий щепоріз здатен подрібнювати деревину, діаметром 12 сантиметрів.

Отриману щепу підприємство використовуватиме для опалення закладів бюджетної сфери. Комунальне підприємство «Радивилів-тепло» здійснює обігрів майже усіх центральних адміністративних приміщень, що перебувають на балансі міської ради – приміщення територіального центру,  ЦНАПу, адміністрації, дитячу школу мистецтв та Радивилівський ліцей №2.

-В подальшому щепоріз працюватиме на економію для місцевого бюджету. Адже щепу не доведеться купувати, її зможемо заготовляти власними силами, під час санітарної чистки зелених насаджень міста, - зазначив директор комунального підприємства «Радивилів-тепло» Олександр Олійник. Сьогоднішня вартість щепи – не менше 1300 гривень за куб.  А продуктивність роботи нового щепоріза –в межах 5 кубів щепи за годину.

Щепоріз закуплено Радивилівською міською радою з Вінницького заводу , техніка повністю сертифікована, а відтак має високу якість та надійність, і віднині готова демонструвати свої експлуатаційні «плюси» в роботі.

Нову техніку з подрібнення гілля підприємство готове застосовувати і для потреб населення. Адже часто перед жителями приватного сектору, садівниками, прибиральниками прибудинкових територій постає питання утилізації чагарників, гілок і стовбурів дерев. Тепер є можливість вирішити це питання  без потреби спалювати гілля, порушуючи закон, звернувшись за наданням відповідної послуги у «Радивилів – тепло».