В с.Підзамче відбувся похорон ще одного полеглого на війні Героя-Захисника України. Підступна рука окупанта обірвала молоде життя під Бахмутом, що на Донеччині.

Старший солдат ШУРИН Микола Леонідович 1995 р.н. загинув 24 вересня під час виконання бойових завдань.

Молодого бійця, який героїчно поліг на полі бою, сьогодні оплакували всі, чиє серце сповнене любові до України.

Висловити підтримку та слова співчуття родині прибуло керівництво Дубенської районної військової адміністрації та Радивилівської міської ради.

У жалобний день проводжали Миколу Шурина, який був одним з найкращих Синів України, і його бойові побратими, військовослужбовці та військовий комісар Другого відділу Дубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Залишили всі справи, аби віддати останню земну шану загиблому воїну його односельці.

Плакали люди, невтішні батьки, рідні й близькі загиблого, а з ними разом плакало осіннім дощем українське небо.

Чин похорону відбувся в селі Підзамче, де проживав Герой.

Заупокійне Богослужіння за загиблим воїном спільно провели священники та Благочинний Радивилівського благочиння о.Вячеслав (Демчук) у Свято-Покровському храмі с.Підзамче.

Про загиблого Миколу Шурина всі, хто його знав, відгукуються тільки найкращими словами: був чудовим братом, опорою для своїх близьких, вірним товаришем, життєлюбом, справжнім патріотом Батьківщини.

Це важкий біль для родини, яка втратила сина, брата, жалоба для усієї громади.

А Україна втратила ще одного захисника...

Вічна йому пам'ять. Вічна йому слава.

Осінні квіти мовчазними дороговказами залишилися лежати на дорозі — від рідного двору до місця вічного спочинку захисника – на кладовищі в с.Підзамче.

Поховали Героя у труні під жовто-блакитним стягом, під прощальні постріли військових.

Немає слів, щоб передати біль та сум через непоправну втрату.

Радивилівська міська рада висловлює глибоке співчуття рідним і близьким загиблого. Схиляємо голови у жалобі та низько вклоняємось батькам.