Працівники Благодійного фонду "Рокада" з м.Рівне провели інформаційну сесію для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Радивилівська громада

У центральній міській бібліотеці сьогодні працювала консультаційна приймальня, яку відвідали десятки громадян у статусі ВПО.

Представниці Рівненського регіонального осередку БФ «Рокада» - Жанна Карпова, Ірина Сірачук, Олена Ставицька, залучили до анкетування переселенців, які звернулись у виїзну приймальню. Таким чином буде здійснено моніторинг їх основних потреб та належну організацію подальшої цільової допомоги.

До роз’яснень щодо соціального супроводу переселенців на час їх перебування в евакуації долучилась керівниця відділу соціального захисту населення міської ради Катерина Наконечна.

Фонд ,, РОКАДА,, консультує внутрішньо переміщених в умовах війни громадян у питаннях юридичної підтримки, відновлення втрачених документів, щодо отримання благодійної допомоги від інших фондів та організацій, а також надає психологічну підтримку дорослим та дітям.

Співдія - це завжди ширші можливості і більша користь людям

Довідково: Благодійний Фонд «Рокада» діє в Україні з 2003 року, є багаторічним виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. В час повномасштабної війни Фонд спрямував вектор ініціатив на підтримку внутрішньо переміщених осіб, які змушені були евакуюватись у західні області із регіонів ведення бойових дій.