- цій темі була присвячена сьогоднішня координаційна зустріч в міській раді за участю представниць ГО «Ліга жінок-виборців України 50/50» Олесі Кириленко - голови ради, керівниці проєкту, докторки соціологічних наук та Ольги Дячук, психологині, менеджерки проєкту.

До актуального діалогу долучились місцеві лідерки громадської думки, жінки, які представляють громаду в освітній діяльності, культурі, охороні здоров’я, соціальному захисті населення, волонтерстві, підприємництві.

Координаторкою зустрічі виступила Інна Герасимчук, секретар Радивилівської міської ради. Спільно обговорили шляхи забезпечення рівних прав та можливостей жінок, їх роль в управлінських процесах та можливість вести діяльність на вищих рівнях прийняття рішень.

Спілкувались також про жіноче лідерство як світовий тренд, і про те, як Україна є частиною цього процесу.

Обговорюючи важливу роль жінок у час війни та консолідацію зусиль заради допомоги людям, було зазначено, як в непростий час жительки Радивилівської громади щодня проявляють доброту, гуманність, демонструють корисними справами, яким великим і турботливим є серце Жінки.

Олеся Кириленко надала інформацію про стан та перспективи розвитку гендерної політики на національному та місцевому рівнях в умовах воєнного стану. Вона повідомила, що в Україні схвалено Державну стратегію забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та затверджено план їх реалізації на 2022-2024 роки.

Як було зазначено, найголовніше завдання, яке стоїть перед українками сьогодні – стійко витримати війну .

Саме зараз жінкам треба бути сильними, як ніколи!.