Перший день осені це завжди початок нового навчального року для українських школярів. Це свято особливе для кожного з нас, адже усі ми пройшли через свою незабутню шкільну історію. А День Знань завжди вважався тим важливим стартом, з якого починалось пізнання широкої дороги життя.

Сьогодні Першовересень проходить в складних умовах війни. Наша країна мужньо протистоїть повномасштабному вторгненню росії.

Виклики перед нами стоять непрості, ми боронимо свою державність і територіальну цілісність. Однак навіть в цих випробуваннях освіта залишається пріоритетом і важливим чинником становлення демократичної та правової України.

Освіта дітей це головна інвестиція в наше мирне майбутнє. Тому діти повинні мати можливість вчитись.

З усвідомленням цього підходили до організації освітнього простору в нашій громаді, виконали все необхідне, аби навчальні заклади, які відкриють двері для учнів, відповідали вимогам воєнного часу.

Радивилівською міською радою проведено важливі заходи, спрямовані на посилення безпеки всіх учасників освітнього процесу . Це і підготовка укриттів, їх забезпечення, організація навчальних тренувань з евакуації дітей та педагогів.

Тож нехай цей навчальний рік розпочнеться вдало і буде щедрим на високі освітні результати!

Бажаю всім учням громади успішного старту та безперервного прагнення до нових знань. Адже знання це сила!

Кожній родині - Господньої допомоги у цей час.

Вам, шановні вчителі - міцного здоров'я, професійної наснаги. Ви щедро даруєте знання, плекаєте справжніх патріотів нашої держави!

Нехай отримані знання та навички відкривають перед нашими дітьми щасливу дорогу в мирне майбутнє.

З повагою, міський голова Микола Карапетян