Це продуктові пакети, вміст яких розрахований на тиждень харчування однієї сім’ї. У продовольчий набір входять: макарони, консерви, чай, хліб, печиво, цукор, борошно, тощо.

Громадян зі статусом ВПО, які проживають у м.Радивилів, і які ще не отримували наборів від благодійної організації WORLD CENTRAL KITCHEN, просимо звернутись у гуманітарний хаб при міському Будинку культури.

ГРАФІК ВИДАЧІ ПРОДОВОЛЬЧИХ ПАКЕТІВ ІЗ РОЗРАХУНКУ

1 ПАКЕТ НА 1 СІМ’Ю

– ІЗ ПОНЕДІЛКА ПО П’ЯТНИЦЮ, ЩОДНЯ, В РОБОЧІ ГОДИНИ ( 9:00-17:00).

Переселенців у сільських населених пунктах продовольчою допомогою, яка надходить від благодійної організації, забезпечують старости.

Кожна сім’я переселенців, яка має реєстраційний талон, отримає ці харчові набори.

У липні дві сотні продуктових наборів від World Central Kitchen вже були надані в Радивилівську ТГ: ними міська рада забезпечила сім’ї переселенців, які проживають в місті, а також родини ВПО з старостинських округів громади.

Довідково. З перших днів повномасштабного вторгнення рф благодійна організація World Central Kitchen допомагає Україні. Компанія відповідає за забезпечення продуктами харчування під час стихійних лих та в умовах війни. У нашій країні благодійна організація організувала систему штабів у різних регіонах. Нині вона допомагає продовольством більш ніж 200 населеним пунктам.

Щодня Збройні Сили України чинять опір російським окупантам, проте ворог не полишає спроби створити гуманітарну катастрофу в Україні.

Радивилівська міська рада продовжує залучати для допомоги українцям, постраждалим у війні, все нових благодійників.