Понад 1,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили суб’єкти господарювання та жителі Радивилівщини упродовж шести місяців цього року.

Варто зазначити, що юрособи сплатили 1009 тис грн податку на нерухомість. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року сума надходжень збільшилась на 45,2 тис  грн,

Фізичні особи цьогоріч перерахували за нерухомість 312,3 тис гривень.

Варто нагадати, що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року, за1 кв. метрбази оподаткування (п.п. 266.5.1 ст. 266 ПКУ).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»