Упродовж січня-червня 2022 року платники Дубенського району, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 59 млн 715,1 тис грн єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року сума надходжень збільшилась на 8 млн 901,6 тис. грн, або на 17,5 відсотків.

Понад 70 відсотків надходжень від єдиного податку становить сума, перерахована приватними підприємцями. Упродовж шести місяців цього року вони спрямували до місцевих скарбниць 42 мільони гривень, що на 7,7 мільйона гривень більше, ніж торік.

Юридичні особи поповнили бюджети територіальних громад, сплативши 3,9 млн гривень єдиного податку. Цей показник збільшився на 2,6 відсотки порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Від суб’єктів господарювання, які перебувають на фіксованому податку, а це четверта група спрощеної системи оподаткування, до бюджетів надійшло 13,7 мільонів гривень єдиного податку. . Вказана сума перевищила надходження за аналогічний період 2021 року на 1,2 млн гривень

Суб’єкти господарювання продовжують сумлінно перераховувати податки, підтримуючи нашу державу у складний воєнний час. Сумліно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад. На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»