На розгляд та голосування було винесено біля 30-ти питань порядку денного. Переважна їх більшість стосувалась врегулювання у сфері земельних відносин – для ефективного використання земельних ресурсів у громаді.

Заслухавши заяви та звернення громадян, які надійшли у відділ земельних відносин, екології та благоустрою міської ради ( доповідала Наталія Кучеренко, начальниця відділу), депутати ухвалили рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок різного цільового призначення з подальшим визначенням вартості орендної плати за них.

В ході голосування затвердили технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель громади, ухвалили рішення про передачу в оренду земельних ділянок, затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок.

Рішенням позачергової, 29-ї сесії внесено зміни програму підготовки громадян до служби в підрозділах територіальної оборони та добровольчих формуваннях територіальної громади, підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони в Радивилівській територіальній громаді на 2022-2024 роки. Відповідно до цієї програми здійснюється відповідне співфінансування з бюджету громади на забезпечення потреб військового складу, облаштування будівель та споруд, місць розміщення батальйонів, придбання матеріально-технічних засобів для виконання завдань оборонного значення.

Одним із ухвалених рішень депутати міської ради узгодили наміри про передачу в оренду майна, що належить до комунальної власності Радивилівської територіальної громади, - з метою підвищення ефективності його використання. Ряд приміщень, які знаходяться за адресою - вул. І.Франка, 2, пропонується здати в оренду шляхом проведення відкритого аукціону.

Під час голосування було внесено зміни до бюджету Радивилівської міської територіальної громади.

Зокрема, надано капітальний трансферт в сумі 60 тис.грн. з міського бюджету комунальному підприємству « Радивилів – Тепло» - для здійснення першого внеску кредиту на придбання міні-екскаватора МД-4.

Поповнення автопарку підприємства сприятиме проведенню підприємством робіт з благоустрою території та господарських робіт у громаді.